Приємно поділитися з Вами гарною новиною! Компанія "Знак Якості" займається розвитком малого і середнього бізнесу івже п’ятий рік проводить конкурс "Найякісніші послуги і товари року"!

Конкурс є об'єктивним, незалежним, політично не ангажованим. Проводиться на усій території України. Конкурс ставить своєю метою нагородити лідерів різних галузей ринку.

Почесним знаком "Знак Якості" відзначаються ті компанії, які увійшли дотопа галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічнихпоказників. Приємно, що наш салон "Novita" став переможцем конкурсу від компанії "Знак Якості" - "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: салони краси!

Ми цього року святкумо 12 років роботи, за цей час були нагороджені багатьма відзнаками, кубками. Наша команда з 16-ти майстрів іде в ногу з розвитком бюті індустрії.

Подолог, майстер педикюра майстри манікюра, лікар дерматолог косметолог, лейшмейкер лінержист, 6 майстрів стилістів візажистів, бровіст- лейшмейкер, всі дівчата також відзначені нагородами перших місць в різноманітних конкурсах.

Ми і надалі будемо старатися працювати для ВАС ЯКІСНО ТА ПРОФЕСІЙНО! Вдячні вам за довіру!