Цистеїновий засіб для випрямлення та відновлення волосся від @luxliss_official Cysteine System.

Цистеїн - сірковмісна амінокислота, яка входить до складу альфа-кератину, основного білка волосся, нігтів і шкіри. За своїми властивостями це умовно заміна (тобто необхідна, але синтезуюча в організмі в обмежених кількостях і за певних умов) амінокислота яка є супер важливою для здоров'я і краси. Вона стабілізує структуру білка і допомагає формуванню колагену. За рахунок створення дисульфідних "містків" цистеїн робить наше волосся міцним, монолітним: дисульфідні облігації сприяють наданню волоссю сильних волокнистих властивостей, що допомагає утримати вологу, зберегти товщину і надати кожній пасмі незвичайний блиск. Блиск волоссю забезпечує сірка, пов'язана в обміні речовин з цистином - стабільною формою цистеїну.

Цистеїн дає волоссю природний колір або відновлює його при ранній сивинні. Він надає омолоджуючу дію на волосся, покращує їх якість, структуру, запобігає і зупиняє їх випадінню, має потужну антиоксидантну дію, сприяє дезінтоксикаційним процесам.

Новий склад призначений для власниць слабких, тонких, посічених по всій довжині волосся, які постраждали від впливу хімічних засобів або від термічної обробки приладами для стайлінгу.